Online Oyun Satış Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Oyun Satış Merkezi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Mysro Sunworld Metin2 Silkroad Knight Satışlarımız Vardır
Lütfen Üye Olun
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Hesap Numaralarımız
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:43 pm tarafından DarkMafia

» SunWorld Fiyat Listesi
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:42 pm tarafından DarkMafia

» WTT#89LvGlavier#Mysro#For SW1-2#85+
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:37 pm tarafından DarkMafia

» WTT#82LvBlader#Mysro#For SW1-2#70+
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:30 pm tarafından DarkMafia

» DarkMafia satılık...
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 5:51 pm tarafından StyleHell

» SibiBot İndir
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:40 pm tarafından DarkMafia

» Klavye ASCII Kodları
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:18 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Aranan Adamlar
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:14 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Araban
Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:13 pm tarafından DarkMafia

En iyi yollayıcılar
DarkMafia
Sansar Salvo - 34 Miras Vote_lcapSansar Salvo - 34 Miras Voting_barSansar Salvo - 34 Miras Vote_rcap 
DaRqDayS
Sansar Salvo - 34 Miras Vote_lcapSansar Salvo - 34 Miras Voting_barSansar Salvo - 34 Miras Vote_rcap 
StyleHell
WoLF_K!NG
Polat61
Berna
kerem1144

Sansar Salvo - 34 Miras

YazarMesaj
DarkMafia
Kurucu
Kurucu
DarkMafia

Rep : 1

Sansar Salvo - 34 Miras Empty
MesajKonu: Sansar Salvo - 34 Miras   Sansar Salvo - 34 Miras Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:06 pm

Ayağa kalk ve önüne bak mc çok komiksin gününü görecek olan sensin doğru ben değilim smokimotta lirik yazdım sen olmasan yapamazdım matalyelin bu piçler sen yerinden kalkamassın tam kalassın asılacaksın yakılacaksın 34 de yüzüme gelde de bir kez varım butüm partilerde parti nerde şıllık orda kafana conta 30 metre öteden deniz topu hızında faişe kızımda sen işine bak la ben kendi yoluma baktım hep ben koneyşıl bir albüm yaptım kızıma kamil şaka yaptım ben undergrandım öyle kaldım şirketlere kucak dansı yaptın bucak bucak kaçtın ilk kezz.. rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap sansarın asası piskopat yazar bu kalemim ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın her organına rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap rapozofun asası piskopat yazar bu kalemi ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın organına ayağa kalk bana bak lan hayvanlığa gerek yok beni anlaman için geldik suratına baktık bi şeçim yapman gerek engerek yılan.Dünyalar senin olsun kendini kaybetmeden şarkını kaydet yada bu diyardan giiiidersen bi beat versem lan sersem resmen gidemessen kısmen git bedenin kalsın yanımızda kalmasın yaptıklarımız emanetleri alsın kankalarımız sansar bence mini mini mumları undergrand nah.. yada korkalım baksana ellerinde silah ilah olma idam ederler lahmacun söyledik malum satıra macun sürme işdidari yok ki tracklerine şaha kalkar buu satırlar kurumu tuzumuz? huzursuz undergrand ın gidişine 2 rumuz selam çak lan bu ikiliye repozof artı sansar istanbul bu rapte karıdanataşı arttırmayacak hadi adam vurun yada siz gangsta olun ama biz gansta sikiyoruz napalım bee torum rap 34 miras kendini kaybet şarkını kaydet rap sansarın asansı piskopat yazar bu kalemim ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın organına rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap rapozofun asası piskopat yazar bu kalemim ordular nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığım organına...
https://onlinesatis.forumdizini.com

Sansar Salvo - 34 Miras
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar Salvo - Albert De Salvo
» Sansar Salvo - 34 A.K
» Sansar Salvo-16 Nisan
» Sansar Salvo - 34 Dramı
» Sansar Salvo - 34x4