Online Oyun Satış Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Oyun Satış Merkezi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Mysro Sunworld Metin2 Silkroad Knight Satışlarımız Vardır
Lütfen Üye Olun
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Hesap Numaralarımız
İki defadır göremedim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:43 pm tarafından DarkMafia

» SunWorld Fiyat Listesi
İki defadır göremedim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:42 pm tarafından DarkMafia

» WTT#89LvGlavier#Mysro#For SW1-2#85+
İki defadır göremedim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:37 pm tarafından DarkMafia

» WTT#82LvBlader#Mysro#For SW1-2#70+
İki defadır göremedim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:30 pm tarafından DarkMafia

» DarkMafia satılık...
İki defadır göremedim Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 5:51 pm tarafından StyleHell

» SibiBot İndir
İki defadır göremedim Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:40 pm tarafından DarkMafia

» Klavye ASCII Kodları
İki defadır göremedim Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:18 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Aranan Adamlar
İki defadır göremedim Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:14 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Araban
İki defadır göremedim Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:13 pm tarafından DarkMafia

En iyi yollayıcılar
DarkMafia
İki defadır göremedim Vote_lcapİki defadır göremedim Voting_barİki defadır göremedim Vote_rcap 
DaRqDayS
İki defadır göremedim Vote_lcapİki defadır göremedim Voting_barİki defadır göremedim Vote_rcap 
StyleHell
WoLF_K!NG
Polat61
Berna
kerem1144

İki defadır göremedim

YazarMesaj
DarkMafia
Kurucu
Kurucu
DarkMafia

Rep : 1

İki defadır göremedim Empty
MesajKonu: İki defadır göremedim   İki defadır göremedim Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 3:23 pm

Akıl hastanesine yeni atanan doktor, koridorlarda dolaşırken bir de bakmış, otuz kırk kadar hasta sıraya girmişler, bir kapıdaki delikten içeri bakıyorlar.. Sırası geçen de tekrar sıraya giriyormuş. Bunun ne olduğunu merak eden doktor delikten bakmaya çalışınca, deliler buna engel olup: - "Sıraya geç hemşerim, bak biz sabahtan beri sıramızı bekliyoruz", diye adamı terslemişler. Çaresiz sıraya geçen doktor, onbeş yirmi dakika bekledikten sonra sıra kendisine gelince, delikten içeri bakmış fakat bir şey görememiş. Bu arada arkada sırasını bekleyenler: - "Hadi kardeşim, işimiz gücümüz var seni mi bekleyeceğiz", diyerek doktoru kenara iteklemişler. Baktığından bir şey anlamayan doktor tekrar sıraya geçmiş, sıra kendisine gelince yine bir şey görememiş, arkasındakiler itekleyip kenara atmışlar. Bunun üzerine genç doktor hastalara: - "Arkadaşlar iki defa baktığım halde hiçbir şey göremedim, neden acaba?" diye sorunca, hastalardan biri: - "Doktorcuğum, sen iki defa bakıp bir şey görememişsin, biz senelerden beri baktığımız halde bir şey göremiyoruz", diye cevap vermiş.
https://onlinesatis.forumdizini.com

İki defadır göremedim
1 sayfadaki 1 sayfası