Online Oyun Satış Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Oyun Satış Merkezi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Mysro Sunworld Metin2 Silkroad Knight Satışlarımız Vardır
Lütfen Üye Olun
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Hesap Numaralarımız
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:43 pm tarafından DarkMafia

» SunWorld Fiyat Listesi
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:42 pm tarafından DarkMafia

» WTT#89LvGlavier#Mysro#For SW1-2#85+
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:37 pm tarafından DarkMafia

» WTT#82LvBlader#Mysro#For SW1-2#70+
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:30 pm tarafından DarkMafia

» DarkMafia satılık...
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 5:51 pm tarafından StyleHell

» SibiBot İndir
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:40 pm tarafından DarkMafia

» Klavye ASCII Kodları
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:18 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Aranan Adamlar
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:14 pm tarafından DarkMafia

» Sansar Salvo - Araban
Pamuğu değiştirseler Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:13 pm tarafından DarkMafia

En iyi yollayıcılar
DarkMafia
Pamuğu değiştirseler Vote_lcapPamuğu değiştirseler Voting_barPamuğu değiştirseler Vote_rcap 
DaRqDayS
Pamuğu değiştirseler Vote_lcapPamuğu değiştirseler Voting_barPamuğu değiştirseler Vote_rcap 
StyleHell
WoLF_K!NG
Polat61
Berna
kerem1144

Pamuğu değiştirseler

YazarMesaj
DarkMafia
Kurucu
Kurucu
DarkMafia

Rep : 1

Pamuğu değiştirseler Empty
MesajKonu: Pamuğu değiştirseler   Pamuğu değiştirseler Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 2:49 pm

Bir bölükte ahçının yemekleri yüzünden millet hemoroid olmuş. Tam 107 kişi yatak yorgan yatıyormuş. Bir gün revire gezmeye gelen komutan her askerin önünde duruyor ve soruyormuş: - "Merhaba asker, hastalığın nedir?" - "Merhaba komutanım , hemeroidim var." - "Tedavi olarak ne yapıyorlar?" - "İlaçlı pamuk efendim." - "Bir arzun var mı asker?" - "Bir an evvel iyileşip tekrar vazifeme dönmek istiyorum komutanım." Komutan herkesin önünde durup aynı soruları sormuş ve hep aynı cevapları alınca memnun olmuş. Sıra en son sıradaki adama gelmiş. Ona da aynı soruları sormaya başlamış: - "Merhaba asker, hastalığın nedir?" - "Bademciklerimden rahatsızım efendim." - "Öyle mi? Peki ne ilaç kullanıyorlar?" - "İlaçlı pamuk efendim. - "Güzel. Peki bir isteğin var mı evladım?" - "Var, efendim. Mümkünse sıra bana gelince pamuğu değiştirseler diycektim.."
https://onlinesatis.forumdizini.com

Pamuğu değiştirseler
1 sayfadaki 1 sayfası